Close
Vďaka programu REPAS / KOMPAS

Rekvalifikačné kurzy úplne ZADARMO

Ak si evidovaný na úrade práce môžeš sa rekvalifikovať bez akýchkoľvek nákladov. Nepremeškaj príležitosť na vzdelávanie a využi príležitosť na maximum ešte dnes.

VIAC INFO…

Si nezamestnaný(á)?

Teraz máš jedinečnú príležitosť absolvovať naše rekvalifikačné REPAS kurzy ZADARMO

Ak si evidovaný na úrade práce môžeš sa rekvalifikovať bez akýchkoľvek nákladov. Nepremeškaj príležitosť na vzdelávanie a využi príležitosť na maximum ešte dnes. Úrad práce Ti preplatí aj cestovné a stravné.

Základné podmienky na získanie príspevku na rekvalifikačný kurz cez ÚPSVaR:
 • byť evidovaný na ÚPSVaR
 • za posledných 5 rokov ti nebol uhradený cez ÚPSVaR príspevok na rekvalifikáciu, alebo vzdelávanie na podobný REPAS / KOMPAS kurz
 • nenavštevuješ externé štúdium
AKO postupovať?
 • vyber si rekvalifikačný kurz, ktorý ťa zaujal a vyplň kontaktný formulár, alebo nás kontaktuj telefonicky na čísle 0908 673 383
 • po vyplnení formulára ťa budeme do 24 hodín kontaktovať a dohodneme sa na čase osobnej konzultácie
 • spoločne vyplníme tlačivá pre Úrad práce
 • vyplnenú prihlášku odovzdáš na Úrade práce a počkáš 14 dní na schválenie – následne s tebou Úrad práce uzatvorí dohodu o začatí a podmienkach rekvalifikačného kurzu
 • absolvuješ rekvalifikačný kurz REPAS

Prílohy na stiahnutie:

PONUKA REKVALIFIKAČNÝCH KURZOV

Administratívny a marketingový pracovník

Rekvalifikačný kurz je určený pre všetkých záujemcov, ktorí majú záujem pracovať v administratívnej oblasti a marketingu.

Cieľom školenia je komplexná príprava na moderné požiadavky spoločností v administratíve. Absolventi sa naučia vytvárať rozsiahlejšie dokumenty a následne ich upravovať využitím nástrojov uľahčujúcich prácu s dokumentom. Budú vedieť využívať pokročilejšie matematické a logické funkcie. Dokážu vytvárať, upravovať a formátovať tabuľky. Absolventi REPAS kurzu získajú potrebné znalosti na spracovanie dát, prípravu podkladov, ako sú reporty, grafické výstupy a zoznámia sa s prácou v systéme CRM. Naučia sa vytvárať aj marketingové kampane na sociálnych sieťach.

Obsah kurzu

Rekvalifikačný kurz je rozdelený do 4 vzdelávacích častí a je koncipovaný pre použitie informačných systémov a ich následné použitie v praxi.

 • v prvej časti sa uchádzač oboznámi so základnými nástrojmi v prostredí informačných technológií PC, Internet, E-mail, Chat
 • druhá časť je prácou so základnými softwermi: Word, Excel, Outlook, PowerPoint a ich použitím v praxi
 • tretia časť je zostavená pre školenie na prípravu marketingových kampaní v prostredí sociálnych a informačných sietí
 • štvrtá časť sa venuje práci s CRM systémom (Customer Relationship Management)

Miesto konania kurzu: Prešov / Košice

Termíny kurzov:

 • kurzy otvárame každý mesiac

PRIHLÁSIŤ SA

Rozvoj komunikačných zručností v obchodnom a telefonickom styku

Rekvalifikačný kurz je určený pre všetkých záujemcov, ktorí majú záujem pracovať v obchodnom styku.

Cieľom školenia je absolventov naučiť správne komunikovať v obchodnom a telefonickom styku, zlepšiť ich komunikačné a prezentačné zručnosti.

Kurz sa orientuje na rozšírenie osobnostných kompetencií potrebných v pracovnom prostredí. Pomocou kurzu dokážu účastníci zlepšiť svoje komunikačné a sociálne zručnosti. Obsah kurzu je zameraný na princípy úspešnej komunikácie, rozvoj osobnosti, sebadôvery a sebaprezentácie. Absolventi kurzu budú vedieť vhodne vystupovať a komunikovať so zákazníkmi. Budú vedieť usmerňovať komunikáciu so zákazníkom spôsobom, ktorý prinesie vzájomné porozumenie, akceptovanie a zlepšenie spolupráce. Budú ovládať predajný proces. Dokážu vhodne reagovať na námietky zákazníkov a zvyšovať predaj vhodnou argumentáciou. Absolventi sa budú vedieť uplatniť v obchodných a odbytových oddeleniach spoločností ako predajcovia, obchodníci a telefonisti.

Obsah kurzu

 • Reč tela
 • Verbálna a neverbálna komunikácia
 • Profesionálna obchodná a telefonická komunikácia
 • Typológia osobnosti a techniky jednania
 • Predajný proces – postupnosť krokov pri predaji
 • Príprava na obchodný rozhovor
 • Analýzy potrieb
 • Prezentácia služieb a produktov
 • Práca s námietkami – techniky zvládania námietok
 • Uzatváranie obchodu
 • Predajné metódy
 • Zákaznícka starostlivosť

Miesto konania kurzu: Prešov / Košice

Termíny kurzov:

 • kurzy otvárame každý mesiac

PRIHLÁSIŤ SA

KURZ TVORBY WEB STRÁNOK – CMS WordPress

Rekvalifikačný kurz je určený pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť vytvárať moderné a dizajnovo pútavé webstránky. WordPress je jedným z najjednoduchších užívateľských a zároveň najefektívnejších redakčných systémov, ktorý umožňuje jednoducho a prehľadne vytvárať jednoduché, ale i obsahovo náročné stránky či blogy.

Absolvovaním REPAS kurzu získaš certifikát o absolvovaní kurzu, teoretické a praktické zručnosti a výsledkom bude vlastný projekt, teda vlastná webová stránka. Na kurze sa naučíš pracovať s grafikou, budeš vedieť si vytvoriť vlastné logo a upravovať obrázky, tj. získaš vedomosti z oblasti vektorovej a rastrovej grafiky. Naučíme ťa vytvoriť osobnú stránku a aj e-shop. Získaš znalosti z oblasti Facebookových kampaní. Budeš vedieť vytvárať newslettre a taktiež sa naučíš, ako sa správnym nastavením prepracuješ na prvé stránky v Google.

Obsah kurzu

Rekvalifikačný kurz je rozdelený do 4 častí a je koncipovaný pre zručnosť tvorby web stránok prostredníctvom CMS WordPress.

 • prvá časť je zameraná na prácu s vektorovou a rastrovou grafikou (Inskape, Gimp) ako sú napríklad tvorba loga, tlačidiel, vizitiek, atď.
 • druhá časť je už prácou na tvorbe web stránky: doména a webhosting, základné funkcie WordPressu, konkrétna tvorba web stránky a všetky funkcie, ktoré patria k vytvoreniu kvalitnej web stránky
 • tretia časť je zostavená pre školenie sociálnych sietí ako sú tvorba Facebook reklamy a newslettera.
 • štvrtú časť tvorí práca na vlastnom projekte, tj tvorba vlastnej stránky

Miesto konania kurzu: Prešov / Košice

Termíny kurzov:

 • kurzy otvárame každý mesiac

PRIHLÁSIŤ SA

Povedali o nás

Aj keď som už žena v zrelšom veku, mám 52 rokov, som veľmi rada, že som dostala možnosť zaradiť sa späť do pracovného procesu. Bola som nezamestnaná 2 roky, registrovaná na úrade práce. Moje možnosti získať prácu, ktorá by ma uživila, boli obmedzené najmä kvôli tomu, že som mala málo skúseností s prácou s PC, korešpondenciou, a inými administratívnymi zručnosťami. Využila som možnosť, ktorú ponúkal priamo úrad práce bezplatne a prihlásila som sa na kurz Počítačové zručnosti – administratíva a marketing, organizovaný cez program REPAS. Bála som sa, či to v mojom veku zvládnem. Ale bolo to skvelé. Školitelia nás naučili množstvo užitočných zručností. Dostala som už dve pozvánky na pracovný pohovor a verím že uspejem. Doporučujem všetkým, ktorí ešte nenašli odvahu, stojí to za to.

— Andrea

Po skončení vysokej školy som sa zamestnal v súkromnej firme, kde som mal všetky výhody, aké si mladý človek môže priať. Napriek tomu som cítil, že nie je využitý môj tvorivý potenciál. Začal som uvažovať nad vlastným podnikaním a to v oblasti tvorby webových stránok. Firma znižovala stavy zamestnancov a ako najmladší som musel odísť ako prvý. Na úrade práce som sa aktívne zaujímal o možnosti vzdelávania v doplnkových kurzoch, keďže som počul o podobných možnostiach. Našiel som si kurz Tvorby web stránok – CMS WordPress , ktorý bol cez program REPAS zadarmo a nezaváhal som ani na minútu. Kurz som absolvoval, získal som nové informácie, nové skúsenosti, zručnosti. Viem, že toto je práca, ktorá ma baví a nebrzdí moju tvorivosť. Ďakujem lektorom.

— Peter

Pracovala som ako administratívna pracovníčka v obchodnom reťazci, kde som mala na starosti aj aktualizáciu webovej stránky firmy. Po návrate z materskej dovolenky bola však moja pracovná pozícia zrušená a nakoniec som sa rozhodla nájsť si inú prácu, keďže nové pracovné miesto sa nedalo skĺbiť s rodinnými povinnosťami, manžel chodieva často na služobné cesty. Úplne náhodou, pri surfovaní na internete, som našla rekvalifikačné kurzy v Košiciach, cez program Repas, kde ponúkali aj kurz Tvorby web stránok – CMS WordPress. Vyškoliť sa v tejto oblasti bolo pre mňa veľmi užitočné. Uvažovala som o podnikaní – cieľovou skupinou by boli weby pre ženy-podnikateľky. Zároveň by som mohla pracovať z domu a starať sa aj o rodinu. Kurz bol zadarmo a tak som sa prihlásila. Stálo to za to! Po troch týždňoch som získala množstvo vedomostí a vychytávok. Naučila som sa pracovať s grafikou. Som nadšená a plná elánu. Verím, že si postupne získam miesto medzi prevažne mužskou konkurenciou.

— Martina

Po skončení strednej školy som sa vydala a následne som nastúpila na materskú dovolenku. Pracovala som krátko a aj to len v obchode, ako predavačka, aj keď som vyštudovala obchodnú akadémiu. Mám krásnych, zdravých 3 synov, ktorí mi robia radosť, avšak keď som si chcela nájsť prácu mala som veľký problém. To, čo ma v škole učili pred 10-timi rokmi som aj zabudla a doba tak pokročila, že som si nemohla nájsť prácu, ktorá by sa mi páčila a ktorú by som zvládla. Na úrade som bola evidovaná 2 roky a preto som hľadala možnosti, ako sa naučiť niečo nové a zamestnať sa. Objavila som kurz zameraný na administratívu, prihlásila som sa, Úrad práce mi ho aj preplatil. Na kurze som sa naučila veľmi veľa a po kurze mi do mesiaca ponúkli prácu v zákazníckom centre pre spoločnosť Orange. Bola som šťastná. Práca sa mi veľmi páči a verím, že sú so mnou spokojní. Tento kurz odporúčam každej žene, mne naozaj veľmi pomohol.

— Jana

PRIHLÁSTE SA NA REPAS KURZ

  Kurz

  Miesto kurzu