Marek Jankanič

CEO

Dovoľte mi, priblížiť Vám o sebe niekoľko skutočností, pre ktoré by ste mali využiť služby našej spoločnosti.

Priamemu predaju sa venujem od 4.2.2003, kedy som začal svoju kariéru v jednom z najtvrdších typov obchodu – D2D (door to door direct sale). Priamym a telefonickým predajom služieb pre korporátne spoločnosti pôsobiace v Európe sa prakticky živím posledných 18 rokov. Počas tohto obdobia som vyškolil 100-ky profesionálnych obchodníkov, ktorí dnes zastávajú významné pozície v mnohých nadnárodných spoločnostiach.

Profesionálnemu školeniu predajných zručností, reálne použiteľných v bežnom živote, sa venujem od roku 2014. Môj systém vzdelávania a implementácie predajných zručností, má pevné základy v mojich osobných obchodných úspechoch. Medzi najväčšie úspechy patrí vytvorenie predajného tímu OSOBNÝCH TELEKOMUNIKAČNÝCH ŠPECIALISTOV, ktorí tvoria jeden z najsilnejších predajných kanálov, pre 2 najväčších telekomunikačných operátorov na Slovensku.

Posledné 3 roky sa venujem najmä odvetviu digitálnych aktív a pomáham s adopciou a adaptáciou kryptomien na území EU. Riadim sa pravidlom: ,,Zákazník nemá rád, keď mu niekto niečo predáva. Zákazník rád nakupuje!” Preto sú moje školenia orientované smerom k zvyšovaniu predajných výsledkov obchodníkov, prostredníctvom uvedomenia si tejto veľkej pravdy, obchodníkmi. Najlepší, znamená byť iný. Iný, znamená byť normálny. Každý z nás je nie len obchodníkom, každý znás je aj klientom. Všetci máme radi, keď ku nám obchodník pristupuje s rešpektom. K nemu je potrebné poznať a ovládať pravidlá, bez ktorých môže byť aj z potencionálne dobrého obchodníka, len priemerny predajca.

,,Zákazník nemá rád, keď mu niekto niečo predáva. Zákazník rád nakupuje!”

Monika Valenčinová

Manažér kurzov, Lektor

Kde začať :)? 

Po absolvovaní Elektrotechnickej fakulty ŽU, kde som vyštudovala telekomunikačný manažment, som svoju kariéru odštartovala v spoločnosti Slovak Telekom. Osem rokov som pôsobila na manažérskych pozíciách, kde som riadila rôzne teamy  operátov call centra pre rôzne komerčné projekty, následne sa venovala analýze a spracovaniu dát a riadila som team špecialistov na oddelení kvality a reportingu. Po ôsmich rokoch, nastal čas na zmenu a moje kroky viedli do súkromnej obchodnej spoločnosti COM2BIZ, ktorá bola v tom čase generálnym partnerom spoločnosti Slovak Telekom v oblasti priameho predaja. Mojou úlohou bolo zefektívniť a nastaviť procesy pre oddelenie Back Office, ktoré zabezpečovalo všetky podporné činnosti predajcom, ako aj spracovanie objednávok a celkovú starostlivosť o zákazníkov. Mojou úlohou bolo nastaviť komplet end-to-end proces.  Ďalšie roky som sa venovala aj riadeniu spoločností, z pohľadu výkonnosti a celkového chodu a kontrolingu. Moja povaha workoholika ma stále nútila robiť aj niečo naviac, preto v istom momente som sa rozhodla svoje skúsenosti odovzdávať aj ďalej.

Lektorovaniu a manažmentu kurzov sa venujem od roku 2018. Mojou vášňou sú kurzy zamerané na  oblasť administratívy, komunikácie, analýz a spracovaniu dát. Svojim poslucháčom odovzdávam cenné a hlavne dôležité informácie, ktoré reálne v praxi využijú. Pripravujem ich na situácie, sktorýmmi sa budú v reálnom a profesnom živote stretávať a budú potrebovať  ich riešiť. V mojom slovníku neexistuje slovné spojenie “ nedá sa“, preto každý, kto absolvuje školenie u nás sa naučí aj to, čo si myslel, že nikdy nezvládne :).

Mám veľké odhodlanie a chuť svoje znalosti a skúsenosti odovzdávať ďalej a tak pomôcť uchádzačom objaviť svoj potenciál a vďaka kurzom nájsť si lepšiu prácu, ktorá ich bude baviť a napĺňať, tak ako mňa.

Skrátka, keď je práca zároveň i koníčkom, je to vidieť a cítiť. Viete, ako sa to hovorí – keď ju miluješ, nie je čo riešiť …

Our team

I am text block. Click edit button to change.