ŠKODA SUPERB SEDAN

Sme hrdí na to, že môžeme ponúknuť Škodu Superb Sedan, ktorá prináša najvyššiu úroveň nadhľadu a komfortu. S jej štýlovým dizajnom a luxusným vnútorným priestorom vám Superb Sedan poskytne nielen potešenie z jazdy, ale aj špičkový komfort pre všetkých cestujúcich. 

Vďaka svojmu priestrannému interiéru a moderným funkciám, ako je klimatizácia, vyhrievané sedadlá a bezkonkurenčný systém zvuku, Superb Sedan vám umožní cestovať s pohodlím a luxusom.

 

CENNÍK

Podmienky prenájmu:

  • pri prevzatí platné doklady občiansky preukaz, vodičský preukaz + záloha
  • podpísaná zmluva o prenájme kde sú všetky podrobnosti
  • vozidlo sa preberá aj odovzdáva s plnou nádržou, čisté zvnútra aj zvonku, pri vrátení auta je nájomca taktiež povinný predložiť doklad o dotankovaní prenajatého vozidla s aktuálnym dátumom a časom
  • záloha sa ponecháva počas celej doby zapožičania vozidla,
    suma bude odpočítaná pri zaplatení za prenájom
  • pohonné hmoty (PHM) nie sú započítané v cene nájomného za vozidlo.
  • ceny sú uvádzané s DPH.

Výbava:

Klimatizácia, AIRBAG, ESP, ASR, tónované sklá, posilňovač riadenia, vyhrievané sedadlá, centrálne zamykanie, autorádio s CD/MP3+USB a Bluetooth, elektrické ovládanie predných a zadných okien, kontrola tlaku v pneu, multifunkčný volant, nastaviteľný volant, senzor svetiel, Start-stop systém, ukazovateľ vonkajšej teploty, USB, zadný stierač s ostrekovačom, parkovací systém, lakťová opierka, adaptívny tempomat, navigačný systém, LED paket vnútorný – vnútorné osvetlenie – ambientné LED osvetlenie interiéru – zelené, modré, alebo biele)

Rok výroby:  2016

Objem / výkon: 1968 (cm³) / 140kw

Palivo: Nafta

Karoséria: AA SEDAN 

Počet dverí / Miest na sedenie:  5 dverí / 5 miest

Prevodovka: Automat

 

Vhodné: do mesta, mimo mesto aj na dlhé trate

Prečo si požičať auto od nás?

Auto pre každého

Ponúkame široký výber vozidiel od spoľahlivých značiek, ktoré sú cenovo dostupné a prispôsobené vašim individuálnym preferenciám. Na svoje si prídu aj nároční klienti.

Spoľahlivosť Vozidiel

Vozidlá našej autopožičovne prechádzajú pravidelnými kontrolami a servisnými prehliadkami, aby sme zabezpečili vašu bezpečnosť. Bezpečnosť a spoľahlivosť sú pre nás prioritou.

Dovoz Vozidiel

Máte veľa povinností a nestihnete si osobne vyzdvihnúť v našej autopožičovni objednaný automobil? Naša autopožičovňa dovezie a odvezie automobil aj na vašu adresu.

24/7 Zákaznícka Podpora

Sme tu pre vás 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby sme vám poskytli podporu a riešili akékoľvek otázky alebo problémy, ktoré by sa mohli vyskytnúť počas vášho prenájmu.