Close

LOYALITA

Špecialista na sluby v domácnosti

Súbor služieb pre domácnosť, ktorého sme poskytovateľom vznikol na základe potrieb nami oslovených zákazníkov. Jeho cieľom bolo spojiť služby, ktoré potrebuje a využíva takmer každá domácnosť, pod jednou strechou. Služby ktoré zákazníkom poskytujeme sú na trhu cenovo bezkonkurenčné, čo vyplýva z našej dlhoročnej spolupráce so spoločnosťami v daných segmentoch. Kredit našej spoločnosti tak presúvame aj na našich zákazníkov – bežných maloobchodných spotrebiteľov

VYBERTE SI Z NAšICH PRODUKTOV

Loyalita SECURITY

Všetko pre Vašu bezpečnosť

Kombinácia ľudského faktoru s technologicky vyspelým zariadením je zárukou bezkonkurenčnej ochrany pre vás, vašich blízkych, vášho domova či firmy.

Viac INFO…

Loyalita CLEANING

Spoľahlivý upratovací servis

Paušálne programy CLEANING obsahujú tieto upratovacie služby:
Vysávanie alebo umývanie podláh na celej rozlohe domácnosti, utieranie prachu …

Viac INFO…

Loyalita ZDRAVIE

Váš rodinný lekár na telefóne

Konzultácie zdravotného stavu pre Vás a vašich najbližších kedykoľvek potrebujete. Využite non-stop 24/7 lekára k dizpozícií cez TELEFÓN alebo SKYPE.

Viac INFO…


Loyalita TELco

TV/Internet/volania

Pošlite nám vaše faktúry za posledné tri mesiace. My ich analyzujeme a pripravíme pre vás optimálne riešenie šité presne na mieru podľa vašich skutočných potrieb. Následne vás bude kontaktovať TELCO ŠPECIALISTA.

Viac INFO…

Loyalita AUTO

Všetko pre Vašich motorových miláčikov

Našim cieľom je dôkladná analýza a návrh opatrení pre zabezpečenie ideálneho riešenia pre vaše motorové vozidlá. Využite naše najvýhodnejšie riešenie.

Viac INFO…

Loyalita ENERGO

Ideálne energetické riešenia

Našim cieľom je dôkladná analýza a návrh opatrení pre zabezpečenie ideálneho energetického riešenia pre domácnosti i firmy. Využite naše poradenstvo, ktoré zabezpečí výber toho najvýhodnejšieho riešenia, ktoré trh ponúka.

Viac INFO…